Info-ryhmän jäsenet


INFORYHMÄN JÄSENET

Piia Bimberg, Info-ryhmän puheenjohtaja
Taustayhteisö: Tornion kaupunki/A-klinikka
Tehtävänimike: nuorten päihdetyöntekijä
piia.bimberg@tornio.fi
http://www.tornio.fi/AKlinikka

Armi Nitovuori
Taustayhteisö:Tornion kaupungin Nuorisotoimi
Tehtävänimike: Nuoriso-ohjaaja
armi.nitovuori@tornio.fi
www.lanuti.fi/tornio

Tiina Huhtaniska 
Taustayhteisö:Terveyskeskus/koulu-ja opiskeluterveydenhuolto
Tehtävänimike:Terveydenhoitaja, kouluterveydenhoitaja
tiina.huhtaniska@tornio.fi

Kristiina Pohjola
Taustayhteisö: Tornion seurakunta
Tehtävänimike: Nuorisotyöntekijä
kristiina.pohjola@evl.fi

Peräpohjolan Poliisi/Ari Alatalo
Taustayhteisö:Tornion Poliisi

Tornion Tulli
Taustayhteisö:Tornion Tulli

Tornion Sosiaalitoimi
Taustayhteisö:Tornion Sosiaalitoimi

Elina Viisanen
Taustayhteisö:Tornion kaupungin Nuorisotoimi
Tehtävänimike: Etsivä nuorisotyö
elina.viisanen@tornio.fi

Reija Nurkkala
Taustayhteisö:Tornion kaupungin Nuorisotoimi
Tehtävänimike: Etsivä nuorisotyö
reija.nurkkala@tornio.fi